Grono pedagogiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  1. Andrzejewska Agnieszka - wychowanie fizyczne

  2. Andrzejewska Danuta - fizyka, geografia

  3. Andrzejewska Nina - chemia

  4. Atrachimowicz Urszula - wychowawca świetlicy

  5. Bartoszewicz-Dziewiątka Paulina - język angielski

  6. Biernat Małgorzata - nauczyciel współorganizujący integrację

  7. Błaszczyk-Mikołajczak Bogna - wychowawca świetlicy, terapeuta pedagogiczny 

  8. Błaszyk-Nowicka Monika - nauczyciel współorganizujący integrację  

  9. Bressa Waldemar - fizyka

  10. Chodziak Barbara - edukacja wczesnoszkolna

  11. Cugier Iwona - informatyka

  12. Cugier Renata - matematyka

  13. Czarnul Manuela - geografia

  14. Dubiał Agata - matematyka

  15. Dykiert Grażyna - edukacja wczesnoszkolna

  16. Dziwińska Iwona - WDŻ, biologia

  17. Feliczak Ewa - język niemiecki

  18. Flis Paulina - edukacja wczesnoszkolna

  19. Frencel Anna - język niemiecki

  20. Gaalova Veronika - religa

  21. Gabała Małgorzata - historia

  22. Godzisz Aneta - język polski

  23. Grześ Dariusz - język polski

  24. Hamrol Grzegorz - biblioteka

  25. Hawryluk Beata - psycholog

  26. Jankowiak Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

  27. Jokiel Arkadiusz - wychowanie fizyczne

  28. Kajta-Wawak Marzena - biblioteka 

  29. Kałmuczak Paulina - edukacja wczesnoszkolna

  30. Kałużna Małgorzata - wychowanie fizyczne

  31. Kałużna-El Hakim Magdalena - język angielski

  32. Kamieniarz Dariusz - wychowanie fizyczne

  33. Kaźmierczak Lidia - religia

  34. Kaźmierczak Tomasz (dyrektor) - matematyka, szachy

  35. Kiąca Beata - chemia

  36. Klimkowska Jolanta - nauczyciel współorganizujący integrację

  37. Klopsz Dominika - język angielski

  38. Kołak Rafał - muzyka

  39. Komorowski Adam -  wychowanie fizyczne

  40. Kornacka Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

  41. Kostecka Edyta - biblioteka

  42. Kowalczewska Katarzyna - język niemiecki

  43. Kozłowska Alicja - edukacja wczesnoszkolna

  44. Krauza-Nowacka Sylwia - język angielski

  45. Kubiak Monika - technika

  46. Kubiak-Czapla Agnieszka - język polski

  47. Lammel Milena - matematyka

  48. Leśniak Anna - matematyka, fizyka

  49. Lewandowska Ilona - nauczyciel współorganizujący integrację

  50. Ławecka Alina - język polski

  51. Majorczyk Anna - matematyka, nauczyciel współorganizujący integrację

  52. Majorek Anna - chemia, EDB

  53. Majorek Karolina - edukacja wczesnoszkolna

  54. Maleszka Michał - wychowanie fizyczne

  55. Małolepsza Joanna - język angielski

  56. Mańka Agnieszka - język angielski

  57. Matuszewska Olga - religia

  58. Michalak Izabela - edukacja wczesnoszkolna

  59. Mikołajczak Agata - język angielski

  60. Mikołajczak Jacek - wychowanie fizyczne

  61. Mikołajczyk Kinga - język angielski

  62. Misiaczyk Krzysztof - wychowanie fizyczne

  63. Murawska Ewa - wychowanie fizyczne

  64. Muszkieta Jowita - język niemiecki

  65. Mycka Justyna (wicedyrektor) - biologia

  66. Noelle Robert (wicedyrektor) - matematyka

  67. Nyczka Dominika - wychowawca świetlicy

  68. Pasternak Marek - wychowawca świetlicy

  69. Pawlak Aneta - edukacja wczesnoszkolna

  70. Peda Andrzej - psycholog

  71. Piątek Małgorzata - pedagog

  72. Pieczyński Robert - muzyka

  73. Pindara Karolina - terapeuta pedagogiczny 

  74. Piotrowiak-Wawrzyniak Ewa - wychowanie fizyczne

  75. Pludra Barbara - edukacja wczesnoszkolna

  76. Pludra Urszula - historia, nauczyciel współorganizujący integrację

  77. Poloszyk Katarzyna - religia

  78. Porębska Katarzyna - nauczyciel współorganizujący integrację

  79. Prus Teresa - edukacja wczesnoszkolna

  80. Przekwas Michał - wychowanie fizyczne

  81. Pudlicka Paulina - wychowawca świetlicy

  82. Ratajczak Agnieszka - język angielski

  83. Ratajczak Joanna - doradztwo zawodowe 

  84. Rozwalka Elżbieta - przyroda, biologia

  85. Rybińska Aneta -  pedagog

  86. Rybiński Tomasz - historia, wiedza o społeczeństwie

  87. Skotarczak Sandra - przyroda

  88. Stachowska-Jaskot Karolina - język polski

  89. Szmyt Małgorzata  - język angielski

  90. Szymczak Damian - historia

  91. Szynka Agnieszka - matematyka

  92. Ściesielska Liliana - edukacja wczesnoszkolna

  93. Śróda Anna - muzykoterapia 

  94. Turkowski Artur - informatyka, technika

  95. Tomczak Marlena - język angielski

  96. Tycner Katarzyna (widedyrektor) - edukacja wczesnoszkolna

  97. Tycner Katarzyna Zofia - gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

  98. Vinny Karina - plastyka

  99. Walachowska Martyna - język polski

  100. Walkowiak-Budzińska Patrycja - matematyka

  101. Wawrzyniak Agnieszka - język polski

  102. Wawrzyniak Monika - logopeda

  103. Wawrzyniak Sławomira - język polski, logopeda

  104. Wenzel Renata - plastyka, technika

  105. Wierucki Maciej - wychowanie fizyczne

  106. Winiarska Anna - edukacja wczesnoszkolna

  107. Wiśniewska Anita - edukacja wczesnoszkolna

  108. Wojtkowiak Elżbieta - język polski

  109. Wojtyniak Maja - edukacja wczesnoszkolna

  110. Zarzecka Małgorzata - rehabilitacja

  111. Zimniak Magdalena - język polski

  112. Żybura-Grześ Justyna - informatyka

  113. Żywień-Janczukowicz Lilianna - nauczyciel współorganizujący integrację

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Szkoła Podstawowa nr 13
Data utworzenia:2022-03-05
Data publikacji:2022-03-05
Osoba sporządzająca dokument:admin
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:209